Amber Broker - apdrošināšanas pakalpojumi

KAS MĒS ESAM?

Filozofisks jautājums, kas prasa pavisam pragmatisku atbildi. AMBER BROKER ir apdrošināšanas brokeru sabiedrība, kuras mērķis ir rast individuālus un profesionālus apdrošināšanas risinājumus katram klientam personiski.

Teiksiet – kaut kur jau lasīts un nav nekas jauns? Tā ir! Taču mūsu īpašā pieeja darbam sākas ar pirmo smaidu un sveicienu klientam. Mēs gribam būt labākie draugi – uzticības personas saviem klientiem apdrošināšanas līkločos, piedāvājot un iesakot efektīvākos apdrošināšanas risinājumus.

Izvēloties AMBER BROKER, Jūs iegūstat – uzticības personu, kas ļauj Jums izjust harmoniju jautājumos, kas skar apdrošināšanu!. Mūsu vairāk kā desmit gadu ilgā pieredze šajā jomā padarīs vieglu Jūsu ikdienu apdrošināšanas risinājumu meklējumu ceļos.

Mēs meklēsim un piedāvāsim aizvien jaunus risinājumus, kamēr klients būs apmierināts. Klienta rokas spiediens ar vārdiem: „Labi pastrādāts!”, ir mūsu lielākā uzslava.

 

KĀDI MĒS ESAM?

Atbildība

Mēs zinām, ka dažreiz pat punkts vai komats var būt svarīgs, tāpēc katrs individuāli un visi kopīgi strādājam, lai sasniegtu pilnību. Mēs cienām mūsu klientus un cienām savus kolēģus. Mēs esam lepni par savu darbu un rezultātiem.

Pakalpojums ar vērtību

Vārds pilnība ir mūsu moto, kas liek sasniegt un paaugstināt pakalpojumu augsto vērtību dienu no dienas. Mēs nesakām Nevar, bet domājam Kā?. Jūsu laiks mums ir svarīgs, un mēs strādājam, lai ikviens klients būtu apmierināts.

Personīgā izaugsme

Mēs esam personības, kas strādā ar personībām. Mēs mīlam savu darbu un gribam to darīt aizvien labāk. Mēs mācāmies un pilnveidojamies, lasām un skatāmies. Rītdiena mums sākas šodien.

Ieguldījums rītdienā

Mūsu atslēgas vērtība ir mūsu komanda. Mēs pilnveidojam kā paši sevi, tā savu darba vidi, lai sasniegtu jaunas virsotnes. Neizgudrojam jaunus riteņus, bet iemācāmies tos uzbūvēt vislabāk.

Labākie draugi

Mēs gribam būt labākie draugi mūsu klientiem. Darba ētikas prasības mūsu uzņēmumā ir augstas, mēs cienām sevi un cienām mūsu klientus. Veselīgs humors ir mūsu sabiedrotais.